naše práce:

další reference

Grafické studio Pardubice » ePortály

Jsme grafické studio z Pardubic. Sdělte nám své představy, vize, přání a my se pokusíme je kreativně uchopit a dát jim konkrétní barvu a tvar. Nezáleží na tom, zda se pohybujeme ve virtuálním světě počítačové grafiky, navrhujeme design webových stránek, obaly výrobků či jakékoliv tiskoviny – v každém případě se můžete spolehnout na to, že vám poskytneme grafické služby přesně na míru. Grafikou se zabýváme dlouhá léta a na základě těchto zkušeností vám můžeme nabídnout opravdu profesionální servis. Zakládáme si na kreativitě, originalitě a individuálním přístupu ke každé grafické zakázce.

Nejžádanější služby grafického studia

Zákazníci grafického studia nejčastěji požadují zpracování návrhů na letáky, reklamy, inzeráty do novin a časopisů – tedy vlastně na reklamní tiskoviny. S tím obvykle souvisí také tvorba firemních log neboli logotypů a nejrůznějších firemních tiskovin, na kterých se uplatňuje jednotná firemní grafika, nazývaná také corporate identity. Někteří zákazníci poptávají rovněž návrhy a výrobu billboardů a dalších druhů velkoplošné reklamy.

Snad každá firma, která se v dnešní době chce prosadit, usiluje o co nejkvalitnější a graficky nejpřitažlivější internetovou prezentaci – to je další podstatná část naší nabídky. Webové stránky vytváříme na míru, tak, aby byly originální, dobře zapamatovatelné, funkční a aby svým návštěvníkům přinášely vždycky něco navíc. Možnosti počítačové grafiky jsou dnes prakticky neomezené, proč tedy neoživit internetové stránky například nějakou pěknou a originální flash animací. Také bannery vám vyrobíme na zakázku.

Pokud jde o reklamu, poskytujeme komplexní služby, včetně například polepů vozidel a výloh. Novinkou v naší nabídce jsou virtuální prohlídky budov, provozoven nebo jakýchkoliv jiných míst – nabídněte návštěvníkům svého webu tuto atraktivní podívanou také vy! Zvědaví jsou všichni, na to se můžete spolehnout!

Přehled grafických služeb

Grafické studio Pardubice – ceník

Cenu stanovujeme individuálně podle parametrů poptávky. Orientační cena za layout u inzerátů je od 2 000 Kč.

Spolehněte se na profesionály z grafického studia v Pardubicích. Vaší zakázce budeme věnovat maximální péči a postaráme se, abyste byli spokojeni. Pokud jste ze středočeského kraje, můžete využít služeb našeho sesterské reklamní agentury bestof.cz (nabízeji i služby grafického studia). Grafické studio ePortály nabízí své služby v Pardubicích, Hradci Králové, Chrudimi a Přelouči, ale zajímavé zakázky realizujeme v celé ČR.

Co od grafického studia očekávat

Co vás napadá, když se řekne „grafické studio“? Jak asi může takové grafické studio vypadat? Jestli jste si mysleli, že je to zadrátovaný brloh, ve kterém se mátožně pohybují nevyspalí „ajťáci“, kteří ani pořádně nevědí, jestli je právě noc nebo den, tak jste vedle. Jistě, naši grafici své elektronické hračky ovládají vskutku mistrně, ale budou pro vás pracovat na profesionální úrovni a s maximálním nasazením. Na to se můžete spolehnout. Jejich cílem je vaše spokojenost, ať už jsou vaše požadavky jakkoli náročné. Naše grafické studio sídlí v Pardubicích, ale zakázky realizujeme kdekoliv po celé České republice. Seznamte se s ukázkami naší práce v sekci Reference.

S počítačovou grafikou se dnes setkáváme doslova na každém kroku a někdy si ani neuvědomujeme, že možná není až tak jednoduché něco vymyslet a zrealizovat, přestože počítač má dneska po ruce skoro každý. Je to stejné jako ve všech ostatních oborech – musí se to umět. A my víme, že to umíme! Takže se s důvěrou obraťte na pracovníky našeho pardubického grafického studia a nechte si zpracovat grafiku od profesionálů!

 

Přešel jsem k ePortálům a ušetřil dost peněz. J. Desenský

 
Nabídka práce