naše práce:

další reference

Tvorba webových stránek Pardubice, ePortály

Tvorba webových stránek a e-shopů pro Pardubice a okolí! Vytváříme moderní webové stránky a internetové projekty již přes 10 let. Vytváříme úspěšné e-shopy, reprezentativní firemní webové stránky i složité webové portály. Základem úspěchu je návrh technického provedení webu, precizní grafický návrh stránek, univerzální redakční sytém (díky kterému jste pány svého webu) a efektivní internet marketing. Spokojenost našich klientů vám bude tou nejlepší zárukou, že i vy budete s novými webovými stránkami od nás spokojeni také – naše reference.

Své vlastní webové stránky může mít dneska doslova kdokoliv. Jenomže ono právě nejde jen o to – mít je. Když na nich něco nefunguje, jsou zastaralé, graficky nevydařené, chaoticky uspořádané, jsou spíš pro ostudu. My v reklamní agentuře ePortály v Pardubicích moc dobře víme, jak mohou nekvalitní internetové stránky uškodit pověsti jinak spolehlivé firmy s vynikajícími výrobky či kvalitními službami. Jenomže o tom, že jste dobří a svou práci opravdu umíte, pak už budete těžko někoho přesvědčovat. Všichni víme, že svět internetu je světem virtuálním, přesto podvědomě považujeme informace z internetu za ty nejkvalitnější a nejspolehlivější a dáme na ně.

A právě na internetu je dnes konkurence tak velká, že zákazník, ať už hledá cokoliv, rozhodně má z čeho vybírat – a půjde pochopitelně tam, kde se mu líbí, kde se dobře cítí, kde všechno funguje, případně kde mu nabídnou ještě něco navíc. Tak to prostě je a není nutné se kvůli tomu hroutit – naopak je třeba kriticky zhodnotit vlastní internetovou prezentaci, pravidelně kontrolovat, zda je aktuální a zda funguje po technické stránce. Kromě toho je vhodné čas od času vylepšit grafickou podobu stránek a třeba nabídnout nějaké nové atraktivní funkce, zkrátka neusnout na vavřínech a jít s dobou. Cílem přece je udržet si stávajícího zákazníka či klienta a pokud možno získávat nové.

Jak u nás probíhá tvorba webových stránek?

  1. Na úvodní schůzce si společně probereme vaši představu a technické možnosti provedení webových stránek. Výstupem od nás je kalkulace a termín realizace projektu.
  2. Vytvoření grafiky webu – hlavní strany a klíčových podstran. U složitějších projektů pracujeme nejprve s drátěnými modely, na kterých si si s klientem ukážeme funkční koncept webu. Zapraujme případné připomínky klienta ke grafice
  3. Programování webu a otestování. Webové stránky napojujeme na redakční systém, aby jste si sami mohli editovat obsah webu.
  4. Návrh propagace webových stránek. Pomůžeme vám stránky rozhýbat, aby k vám chodili nový zákazníci a vy jste vydělávali.

Cena tvorby webových stránek

Každé stránky mají své specifické požadavky, na základě kterých vám sestavíme rozpočet. Nicméně jsme pro Vás připravili orientační ceník za tvorbu webových stránek:

Tvorba jednoduchých firemních webových stránek od 15 000 Kč

Tvorba E-shopů (elektronické obchody) od 25 000 Kč

Tvorba webových portálů od 50 000 Kč

Klienty si držíme kvalitní prací a snažíme se být vždy o krůček před konkurencí. Domluvte si s námi nezávaznou schůzku a ukážeme vám že nechat si vytvořit nové webové stránky od ePortál je radost.

Tvorba webových stránek Pardubice

Rychlý kontakt na naši Pardubickou pobočku:

Zámecká 18, 530 02 Pardubice
tel.:     +420 775 207 155
e-mail: reklama@ePortaly.cz

Profesionální webové stránky svépomocí nezvládnete

Vše, co jsme vyjmenovali výše, vypadá a zní celkem jednoduše – jenomže kdo to má všechno stíhat? A nejen stíhat, také umět se to musí! Pravda je, že se člověk může naučit cokoliv, třeba i kódovat webové stránky, ale uznejte sami, stojí vám to za to? Desítky nebo spíš stovky hodin, které strávíte kódováním metodou pokus-omyl, byste jistě dokázali využít lépe, ať už prací ve vašem vlastním oboru, v němž vynikáte, nebo třeba s rodinou, při sportu či relaxaci. A nebudeme si nalhávat, že amatérsky nakódované stránky nikdy nemohou dosáhnout takových kvalit, jaké má profesionálně odvedená práce. Je třeba si uvědomit, že právě tento obor prodělává tak prudký rozvoj, že samotní profesionální kodéři a webmasteři mají co dělat, aby stačili sledovat všechny novinky a doplňovat své znalosti.

Takže nečekejte, až si při pokusech o vytvoření funkčních webových stránek vylámete zuby, tento krok úplně přeskočte a obraťte se rovnou na odborníky z agentury ePortály v Pardubicích. Ti mají dostatek zkušeností s výrobou webových stránek nejrůznějšího druhu a rozsahu, neustále se vzdělávají a sbírají zkušenosti, aby mohli ještě lépe vyhovět všem požadavkům svých zákazníků. Že se jim to daří, o tom svědčí spousty úspěšně dokončených a funkčních projektů, jež přinášejí svým zadavatelům úsporu financí, času, a především se spolupodílejí na úspěchu jejich podnikání.

Webové stránky jedině od agentury ePortály

Nezáleží na tom, zda potřebujete jednoduché firemní stránky, internetový obchod či nějaký rozsáhlejší webový portál – obraťte se jednoduše na naši agenturu ePortály a my se postaráme o splnění vašich požadavků. Nakonec, na samém začátku možná ještě ani vy sami přesně nevíte, jakého rozsahu váš web nakonec dosáhne. To všechno budete mít možnost probrat na úvodní schůzce s našimi specialisty. Ovšem i poté můžete práci na projektu ovlivňovat svými připomínkami, postřehy a nápady.

My se následně postaráme o grafiku, což je jeden z opravdu klíčových aspektů z hlediska návštěvníka webu. Internetové stránky propojíme s redakčním systémem – ten vám umožní pohodlnou a intuitivní eitaci webových stránek. Jejich obsah si můžete kdykoliv a zcela podle vlastního přání editovat bez toho, abyste museli umět programovat nebo zadávat tuto práci třetí straně. A pak je tu ještě jedna věc. Aby čerstvě vytvořené webové stránky v internetové džungli nezapadly, je třeba ho na internetu „uvést“, zajistit, aby si ho vyhledávače povšimly. A pak už je jen na vás, jak zajímavým obsahem své zbrusu nové internetové stránky naplníte – my jsme připraveni udělat maximum pro to, aby k vám zavítalo co nejvíce návštěvníků, aby byli spokojení, rádi se k vám vraceli a rádi u vás také nakoupili. 

V Praze a Středočeském kraji můžete využít naši sesterskou firmu na tvorbu webových stránek - bestof.cz

 

Přešel jsem k ePortálům a ušetřil dost peněz. J. Desenský

 
Nabídka práce